Bartosz Klimas

Cześć, nazywam się Bartosz. Tworzeniem serwisów internetowych zajmuję się już 13 lat. Zdobyte doświadczenie oraz posiadaną wiedzę, wykorzystuję do różnorodnych realizacji, aby zaspokoić nawet najbardziej wymagającego klienta.
Naturalność, własny styl, otwarty umysł i energia to cechy, które cenię, a ich elementy wdrażam w projekty moich klientów.

Kwalifikacje

Świat komputerów wciągnął mnie dość szybko.
Już w trakcie nauki w szkole średniej zdałem sobie sprawę, że w kwestii wyboru profesji należy absolutnie zarzucić kompromis. Tak też zacząłem odkrywać i zgłębiać tajniki informatyki. Skończywszy studia o specjalności „Grafika, projektowanie i multimedia” w Bielskiej Wyższej Szkole im. Tyszkiewicza, założyłem firmę, której poświęcam najwyższą uwagę i oddaję wiele serca. Sądzę, że to właśnie dzięki zaangażowaniu, które wkładam w swoje prace udało mi się zdobyć odpowiednią markę w jakże trudnym i nasyconym już rynku Śląska Cieszyńskiego. Co miało na to wpływ?

Solidność

Solidność to cecha trudna do udowodnienia w krótkiej prezentacji. Niech o mojej solidności świadczy więc duża ilość zleceń i zaufanie klientów, których rzetelnie obsługuję, świadcząc usługi na najwyższym poziomie . Lepszego dowodu chyba nie ma…

Zespół

Mówi się, że dobór odpowiednich ludzi do współpracy to prosta droga do sukcesu. Myślę więc, że jestem na odpowiedniej ścieżce. Współpracuję z najlepszymi grafikami, programistami i copywriterami ze Śląska Cieszyńskiego. Jesteśmy zgranym i szybko komunikującym się zespołem, w którym słabego ogniwa znaleźć się nie da.

Konkurencyjność

czyli dlaczego Ja?…. oprócz atrakcyjnych i konkurencyjnych cen oraz wysokiej jakości świadczonych usług, moje realizacje tworze z pasją i zaangażowaniem. 
Wychodząc naprzeciw nawet najbardziej wymagającemu klientowi, staram się przede wszystkim sprostać jego oczekiwaniom, wprowadzając w każdy projekt innowacyjne rozwiązania w tej prężnie rozwijającej się branży.

    Napisz do mnie

    Z największą przyjemnością odpowiem na Twoje pytania.